LÍČENÍ PRO VŠECHNY PŘÍLEŽITOSTI
Čeká Vás slavnostní příležitost? Oslava, výročí, ples, či party? Užijte si to krásně nalíčená. Vaše dojmy se tím ještě více zintenzivní!

Denní líčení
- je přirozeně vypadající líčení, které zajistí, že budete vypadat báječně, ale přitom téměř nenalíčeně. Líčení zakryje nedostatky a podtrhne Vaše přednosti.

Cena: 300,- Kč/os. Délka: 30 minut

Večerní/plesové líčení
- večerní líčení je vhodné pro jakoukoliv příležitost nějaké významné události v životě – párty, večírek, obchodní večeře, vernisáž, raut..
- líčení na ples by mělo oslnit, takže v davu tanečnic upoutáte pozornost. Odstíny líčení musí vždy ladit s šaty a vyžaduje výraznější barvy, tak aby tento večer patřil jen Vám.

Cena: 600,- Kč/os. Délka: 60 minut

plesove liceni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Svatební líčení
- líčení na svatbu by mělo být do detailu propracované a vytvořené za použití vysoce kvalitní kosmetiky. Svatební líčení musí splňovat kritéria, kterých běžným make-upem nelze dosáhnout.
Svatební make-up má být jemný a nevtíravý.

Cena: zkouška - 400,- Kč, v den svatby - 800,- Kč Délka: 60-90 minut

- líčení svědkyň, družiček a svatebčanů
Cena: 350,- Kč/os.

Portrait of the young blonde in a wedding veil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto make-up
Budete se fotit? Líčení na focení je nezbytností, protože světla v ateliéru působí jinak a každá nerovnost pleti je na fotografii viditelná.
Proto základ správného líčení pro focení usnadňuje následnou práci fotografa a zásadně ovlivní výsledek fotografie. Líčení na fotografii klade především důraz na podklad.
Cena: 500,- Kč/os. Délka: 60 minut

NOVĚ! Kurz denního líčení jen za 1000,- Kč

Kurz denního líčení je určen pro ženy, které se chtějí ráno nalíčit samy podle nový trendů, s dobrým pocitem a získané zkušenosti používat po celý život.